Sponsoren

Sociale media

 
Webmaster: Peter van Baardewijk

Selectie D-pupillen

Naam: Voornaam:
Derksen
Sha Sha
Straatsma Isabel
Haeren, van Lindsay
Godschalk Juliette
Elshof Tessa
Boerboom Manon
Rikken Jet
Rikken Pleun
Kaal Leonie
Bruens Floor
Lach Isa
Theunissen Romée
Krosse Caitlin
Wagner Emma
Bruin, de Esmee

Oefenprogramma D-pupillen

Datum:     Tijd:         Activiteit:
11-8            18.30        1e training
13-8            18.30        training
18-8            18.30        training
20-8            18.30        training
23-8            10.30        Bekerwedstrijd MVR D2-FC Gelre MD1
25-8            18.30        training
27-8            18.30        training
30-8            14.30        Bekerwedstrijd FC Gelre MD1-SV Basteon D1
01-9            18.30        training
03-9            18.30        training
06-9            14.30        Bekerwedstrijd FC Gelre MD1-Rheden D1
08-9            18.30        training
10-9            18.30        training

Trainingen dames 2

Maandag 4 augustus     start 1e training
Woensdag 6 augustus        training
Maandag 11 augustus         training
Woensdag 13 augustus      training
Vrijdag 15 augustus             training


Zondag 17 augustus  Oefenwedstrijd MEC/Bredevoort VR1-FC Gelre VR2 aanvang: 11.00 uur

Maandag 18 augustus         training
Woensdag 20 augustus      training
Vrijdag 22 augustus             training

Zondag 24 augustus Bekerwedstrijd FC Gelre VR2-SDOUC VR1 aanvang: 12.30 uur

Woensdag 27 augustus Bekerwedstrijd FC Gelre VR2-Gendringen VR1 aanvang:...

Zaterdag/zondag 30/31 augustus Bekerwedstrijd Zelos VR1-FC Gelre VR2 aanvang: ...


Maandag 1 september        training
Woensdag 3 september     training

Zondag 7 september start competitie


Oefenprogramma dames 1

Zaterdag 2 Augustus
FC Gelre - Borussia Bocholt 2
13.00 te Wehl

Vrijdag 8 augustus
Longa 1 – FC Gelre
20.00 te Lichtenvoorden

Zaterdag 16 augustus
FC Gelre - DTS Ede 1
14.30 te Wehl

Woensdag 20 augustus
FC Gelre - SV Rees
19.45 te Wehl

Zaterdag 23 augustus
FC Gelre – PEC Zwolle Beloften
14.30 te Wehl


Voorlopige indeling meisjes A-junioren Hoofdklasse 1

 
     - ATC'65 MA1                              - DIO'30 MA1                            - DVC'26 MA1

     - FC Gelre MA1                          - Orion MA1                               - Quick'20 MA1


     - ST.Cupa/Voorst/Wilp MA1       - Tubantia MA1                          - TVC'28 MA1

     - Union MA1                               - Victoria Boys MA1D                - Vogido MA1


Voorlopige indeling meisjes D-pupillen

     - Angerlo Vooruit D1        - Concordia-W D1               - DCS D1

     - DVC '26 D2                    - DZC '68 D2                        - ESA D4

     - FC Gelre D1                  - Groessen D1                     - HC '03 D1

     - OBW D2GD                   - RKPSC D1


Voorlopige indeling dames 2 in 2e klasse H


     - De Zweef VR1                        - DVC '26 VR1                          - FC Trias VR1

     - FC Gelre VR2
 
                       - Hoeve Vooruit VR1                - NSVV FC Kunde VR1

     - RKHVV VR2                           - SDOUC VR1                          - Varsseveld VR1

     - Vios B. VR1                            - Westervoort VR1                    - Witkampers VR1   



Eigen website FC Gelre Meisjes A-junioren

De Meisjes A-junioren van FC Gelre hebben nu een eigen website.

Klik op het logo van FC Gelre om naar deze website te gaan.


                      

FC Gelre start met meisjes D-pupillen

FC Gelre start het nieuwe seizoen 2014-2015 met een elftal van meisjes D-pupillen.
Dit elftal zal gaan uitkomen in de 2e klasse van de jongenscompetitie.
Dit is een vrij uniek in Nederland dat een meisjesteam wordt ingeschreven in de jongenscompetitie.
Mede dankzij de inzet van Peter Straatsma is het gelukt om voldoende meisjes bij elkaar te krijgen om een volledig elftal in te kunnen schrijven.

We wensen het team alvast veel succes in het nieuwe seizoen.


Verwachte indeling hoofdklasse B Seizoen 2014-2015

     De voorlopige indeling voor de Hoofdklasse B:

     - Buitenveldert 2      - DSE                    - Eldenia

     - FC Eindhoven       - FC GELRE          - Kolping Boys

     - Prinses Irene         - RKVV Nuenen    - SC 't Zand

     - SC Woezik            - Someren              - SV Venray